Damat-TWEEN, Romanya’da 7. mağazasını açtı

Orka Holding, Balkanların en önemli pazarlarındanRomanya’da Damat-TWEEN markasıyla en beğenilen markalar arasına girdi. Ülkedeki yedinci Damat-TWEEN mağazasını başkent Bükreş’te açan şirket, 2014’te üç yeni mağaza daha açmayı planlıyor.

Damat-Bükreş 2013-12Türk moda perakendesinin lider şirketi Orka Holding, üç yıl önce giriş yaptığı Romanya’da hızla büyüyor. Balkanların en önemli pazarlarından biri olan Romanya’da kaliteli, şık ve inovatif koleksiyonları ile kısa sürede en çok tercih edilen markalar arasına giren Orka, yedinci Damat-TWEEN mağazasını başkent Bükreş’te açtı. Şirket, gelecek yıl ülkede üç yeni mağaza daha açmayı planlıyor.

Orka Holding Genel Koordinatörü Osman Arar, Romanya’da Bükreş, Cluj ve İasi olmak üzere üç büyük şehirde toplam yedi mağazada tüketicilerle buluştuklarını söyledi. Damat, TWEEN ve D’S Damat markalarının Romanya’da artık uluslararası lüks markalarla aynı prestije sahip olduğunu dile getiren Arar, “2014 yılında ülkede üç yeni mağaza daha açarak büyümeyi sürdüreceğiz” dedi.

Üçüncü yaşını kutladı

Orka Holding, ülkedeki başarısını başkent Bükreş’teki moda merkezlerinden Baneasa’da yer alan Damat-TWEEN mağazasında verdiği bir davette kutladı. Davete, ülkenin cemiyet, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli bir araya geldi. Orka Holding Uluslararası Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Teodora Burz, 2013 yılında 500 bin kişinin Damat, TWEEN ve D’S Damat ürünlerini tercih ettiğini söyledi. Burz, “Ülkede çok sayıda TV yıldızı, sanatçı, gazeteci, sporcu ve politikacı, Damat, TWEEN ve D’S Damat markaları ile ekran önüne geçmeyi istiyor” şeklinde konuştu.

ekoyorum.com
2013-12-17