Promosyon fuarı Promotürk, başladı

Promotürk-2015

Promosyon ve perakende sektörünün profesyonel fuarları PROMOTÜRK ve Eurasia Shop Design başladı.

CNR EXPO Yeşilköy 2 fuara birden ev sahipliği yapıyor. Bu yıl 30’uncusu yapılacak “Promotürk Kurumsal İletişim ve Promosyon Ürünleri Fuarı” ile perakende, mağazacılık sektörünü buluşturacak “Eurasia Shop Design Fuarı”, 3 Eylül’de (bugün) başladı.

CNR Holding tarafından Promosyon Ürünleri İmalatçıları ve Satıcıları Derneği (Promotürk) desteğiyle organize edilen Promotürk Fuarı, ziyaretçilere promosyon ürünlerini geniş bir yelpaze içinde seçebilme imkanı sunacak. Yüzde 100 yerli üretimin hakim olduğu promosyon sektörünün en büyük fuarı olan Promotürk’te tekstil, matbaa, saat, bayrak, şemsiye, logolu çikolata, şapka gibi promosyon ürünleri sergilenecek.

İran, Azerbaycan, Almanya, Hollanda, Belçika, İtalya, Fransa, İngiltere, Rusya, İspanya’dan sektörün öncü firmalarının da katılım göstereceği fuara 100’e yakın firma katılıyor. Fuar, 6 Eylül’e kadar açık kalacak.

CNR EXPO Yeşilköy’de 4 bin metrekare alanda başlayan Promotürk’ün açılış töreni CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Promotürk Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Güler, CNR Ekspo Fuarcılık Genel Müdürü Alkan Usta, KOSGEB İkitelli Yakası Hizmet Merkezi Müdürü Özay Cebebi, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta’nın katılımıyla gerçekleştirildi

Güler, “Promosyon Ürünleri Fuarı’nın seçim öncesine denk gelmesinden dolayı, seçimin sektöre büyük katkı sağlayacağına inanıyorum” dedi.

EKOYORUM.COM 2015-09-03