“Bizz@kampüs”e rekor başvuru

ülker kampus

Ülker’in “bizz@kampüs” yarışmasına her biri 3 kişiden oluşan 2038 takım başvurdu.

Ülker’in üniversiteliler için düzenlediği en parlak fikirli yarışması bizz@kampüs’e rekor başvuru geldi. Her biri 3 kişiden oluşan 2038 takım, yarışmaya başvurdu. Öğrenciler başvurularını sosyal medya üzerinden yaptı. Bu yılın sponsoru Cafe Crown, öğrencilerin “parlak fikirlerini” dinleyecek.

Her yıl farklı bir Ülker markası ile üniversite öğrencilerinin yenilikçi projelerini anlatmalarına imkan tanıyan yarışma platformu bizz@kampus, bu yıl 5. kez öğrencilerle buluşuyor. Şimdiye dek 14.000 öğrenci ve 4.630 takımın inovatif fikirlerini sunduğu yarışma, öğrencilerden büyük ilgi görüyor.

Üniversitelerin 2.-3.-4.sınıf ve yüksek lisans bölümlerine devam eden öğrencilerinin oluşturduğu takımlar, Cafe Crown’a yenilik katacak fikirleriyle yarışacak. Proje sahipleri, kariyeri için güçlü bir adım atma şansını yakalarken sürpriz ödüllerin de sahibi olacak.

Başvurular tamamlandı. Sıra yarışmacılara bu yılın sponsoru Cafe Crown ile ilgili ayrıntılı brief paylaşımında. Yarışmacılardan, yeni ürün geliştirme dahil 360 derece pazarlama iletişimi hazırlamaları istenecek. Jüri tarafından yapılacak değerlendirme sonrasında kazananlar final ve ödül töreninde açıklanacak. Öğrencilere gerçek bir ürün geliştirme ve pazarlama deneyimi sunan bizz@kampüs yarışmasında kazananlara maddi ödülün (1. Takıma 15.000 TL; 2. Takıma 10.000 TL; 3. Takıma 7.500 TL) yanı sıra Yıldız Holding’de staj yapma hakkı da tanınıyor.

EKOYORUM.COM 2016-04-07